Świetne efekty przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy rezultat treningów
najdoskonalsza wartość materiałów
przypływ sile i szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją chęć i wielkość mięśniową. To nadzwyczaj efektywny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najgenialniejsze skutki ruchów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie pozostawał na ochrony Twojego testosteronu. Znaczy to jedne korzyści. Stwierdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i energie jeszcze absolutnie nie było oczywiście banalne i intensywne. Będziesz był pewność, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstania Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki treningów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na elektryczność i wpadnij na inny poziom ćwiczeń. Kimera toż ważniejsza dużo i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, wykonany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zrób to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na produkty treningów. Zwiększ wydajność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej grze dodatkowo czy gotowy do kolejnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze wiesz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to jeszcze przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najniższym szczególe. Nie będziesz istniał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać i kiedy ćwiczyć, aby zmienić sylwetkę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Skutki będą zauważalne już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

admin

admin wrote 379 posts

Post navigation