Spraw, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla klientów. Ich skład istnieje w szerocy naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie wchodzą na tworzenie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, które są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich realizowanie dopomoże stworzyć atmosferę bezpieczeństwa oraz zaangażowania, w której pozostałe osoby będą Ci niezwykle względne i spokojne. Wpływanie feromonów jest całkiem normalne oraz subtelne, ze powodu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Mają one nie tylko klucz do sukcesu na wizycie, czy imprezie, lecz dodatkowo w handlu- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i sprawisz aurę bezpieczeństwa i oczekiwania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych osób w gronu
zostaniesz w gospodarki dominatora i prowadzącym
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe drogi oraz osiągniesz akceptacja nowych ludzi

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w znaczeniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony tworzą przez jakiś 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, i ściśle mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do unie infochemicznej, które tak przebiegają w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Przejawia się jednakże, iż substancje też nie mają małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe role w powszechnym życiu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację i idą na wyróżnienie się spośród otoczenia, znamiennie wpływają na pewność siebie, a dodatkowo – co dla części jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów tworzy się w punkcie, kiedy przyjdą do narządu nosowo-lemieszowego, wybierającego się w jamie nosowej.
Jak postępują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, efektywnie zachęcają do nas płeć przeciwną i uczestniczą w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych reklam na ten temat otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie impulsy są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym kształtują się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przenosi się więc w ludzkiej podświadomości.

aluramin

google.com

admin

admin wrote 379 posts

Post navigation