Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo powstające z sporych elementów wzmacniających, które uważają się w samym serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji widać oraz poczuć różnicę. To mocna formuła, która łączy się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w odpowiednich proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz związanych z nimi pomoce. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży dostarcza do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie chroni włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co czyni niezbyty dowód że warto skorzystać z plusów tego surowca osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

Pro Engine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese Senso

admin

admin wrote 379 posts

Post navigation