Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć smutki, rozczarowania i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi samym z najwydajniejszych a powszechnie praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma znaczącą symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia ciepło i gromadzi pozytywną energię.

Świeca grana jest ręcznie z zwykłego wosku, posiada knot nasączony olejkami i olejkami z niesamowicie mocnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału nieodzowna jest i odpowiednia formuła, która była polecana właśnie w starożytności; to specyficzne zaklęcie ochronne, jakie planuje zabezpieczać przed negatywną energią z zewnątrz, nieszczęściami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma życie wielowymiarowe. Nie wyłącznie zabezpiecza przed złem oraz oczyszcza, lecz jednocześnie unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa dużą funkcję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i wyciszenia umysłu, co we obecnym świecie jest niesamowicie ważne. A sam proces odprawiania rytuału wymaga zaledwie kilku przygotowań: dobrego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy potrzeba wyłącznie skoncentrować się na końca, który zależymy osiągnąć dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent

Kankusta-Duo

Knee-Active Plus

admin

admin wrote 162 posts

Post navigation