Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja partnerka nie ubiegła w całości zaspokojona? Panie wymagają więcej czasu, by odczuć kompletną przyjemność z seksu oraz przeżyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, iż więc nie kłopot, co również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w duzi zaspokoić. Jeżeli sprawia Ciż się co częściej, ona może w końcu stracić cierpliwość.

Długi seks wydaje się być sposobem do właściwego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele istnieje możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą przejść do spraw.

Formuła Climax Control może doprowadzić, że będziesz w bycie dłużej uprawiać sex niż przed podjęciem kuracji. Ten możliwy czas ma możliwość zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz stanowił okazja kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Tylko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić sex tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

ClimaxControl

Derminax

Fem max

admin

admin wrote 162 posts

Post navigation