African Mango 900 – Jeśli zamierzasz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów sprawdź niezawodny specyfik African Mango 900!

African MANGO to prosty suplement diety prosty w strukturze kapsułek. Wyrób ten zajmowany stanowi dla pań odpowiedzialnych, które zmagają się z otyłością i pragną zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do przyjmowania tabletek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Podstawowym składnikiem produktu jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał markę w Okresach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, mających na planie udokumentowanie jego skuteczności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest drogim źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą funkcję w toku odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zawarty w formulacji produktu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i kontrolę wagi. Składnik ten dodatkowo wpływa dodatnio na obniżenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W składzie suplementu diety African MANGO dostają się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając wielką częścią wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do zaakceptowania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najwłaściwszego efektu należy przyjmować tabletki w trakcie czy bezpośrednio po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (ma to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przekraczać koniecznej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

AfricanMango 900

bioveliss tabs

Breast-Fast

admin

admin wrote 162 posts

Post navigation