Xtrasize – pigułki na zwiększanie penisa

Xtrasize to tabletki, które korzystają sprawić, że penis zarobi na długości i grubości. Idą na podstawie poprawy przepływu krwi oraz zwiększenie chłonności ciała jamistego, z którego zbudowany jest męski penis. Dzięki temu długość i grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze wyniki mają pojawić się po kilku dniach oraz powinna to stanowić gładsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 skłonnych do połknięcia kapsułek i starcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można kupować tylko przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na dole znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w piękniejszej cenie.

Xtrasize – jakie efekty można kupić po terapii

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w głównym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o jakiś 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez kolejne 2mc ma zrobić, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Że znaleźć na kartce producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które wprowadzane są od lat”.

Dobrze na podstronach szukamy informację, iż w magazyn tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto i l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest miły?

Medykament ten stał przebadany oraz dopuszczony do ruchu na placu Unii Europejskiej. Jest jakieś certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co wysoce – przeszukując internet w badaniu myśli o tych tabletkach nie natknęliśmy się na dane świadczące o pojawieniu się jakichś większych zysków ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki liczą w naszym składzie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się skutków ubocznych jest szczególnie szybko ograniczona.

Xtrasize

zytax

Vigrax tanio

admin

admin wrote 245 posts

Post navigation