Styl wczoraj oraz dziś

Naprawdę dużo pań ma znaczące kompleksy na tle własnej wagi – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, ale nie ma większego sensu kłamać – nie tak znowu rzadko sytuacja jest taka, że istotnie panie mają o kilka kilogramów za dużo. Na całe szczęście istnieją bardzo fajne rozwiązania, które spowodują, iż można prezentować się o wiele szczuplej. Ba, w wielu przypadkach całkiem szczupłe kobiety przez słabo dobrane ubrania wyglądają na o wiele cięższe niż w rzeczywistości. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Bez dwóch zdań ubrania powinny być jednokolorowe – naturalnie nikt nie zakłada, że odpadają najróżniejsze odcienie takiego samego koloru, nie można przesadzać, w tej kwestii panuje akurat wolność wyboru. Oprócz tego niech barwa naszego stroju podkreśli naszą karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To słabe połączenie, nie dość, iż prezentuje się niezbyt korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

W przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, najróżniejszych żabotów oraz falban. Jeżeli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra i rozbudowana klatka piersiowa, należy założyć szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. W bardzo wielu przypadkach kobiety chcą ukryć brzuszek, nie tylko jeżeli są w ciąży. W owym celu należy nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnimi czasy panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeśli któraś z pań chciałaby takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej naturalnej talii, oczywiście mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. I do tego szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilo mniej.

admin

admin wrote 1217 posts

Post navigation