Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszą erekcję

Istnieje kilka łatwych metod, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna albo jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz parę rad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka łatwych rad, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia papierosów

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego cialis w zelu zmniejszenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i stopniowo powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że spada transport krwi do penisa w czasie stosunku. Jeżeli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza ograniczoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to masz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się również do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra zel być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zniszcz nadwagę.

admin

admin wrote 162 posts

Post navigation