9 trików na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i partnerki satysfakcja ze stosunku była dużo większa.

Oto kilka prostych wskazówek, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania dowiodły, iż dotyk stymuluje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Rezultat jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słońca obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz apetyt na seks. Opalanie w solarium też tak działa.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i troskliwy. Ustalili oni, iż filmy miłosne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 procent. Największym twoim problemem będzie znalezienie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy pojawi się tego rodzaju potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa przypływa więcej krwi.

5. Pij sok z owocu granatu
Każdego dnia pij szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tadalis
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otaczaj się wonią wanilii

Zapach wanilii efektywnie zwiększa napływ krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli facet je za mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. W takim razie wskazane jest włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która zwiększa stan oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do członka. Pewne badanie wykazało, że już 2 papierosy mogą sprawić, iż wzwody staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy także o innych negatywnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra zel

admin

admin wrote 162 posts

Post navigation